Aydınlatma Metni:

Tenkap’ta verilen hizmet butik ve tüm süreçleri bire bir görüşmelerle gerçekleşen bir danışmanlık hizmetidir. Bu nedenle her başvuruya maalesef ki dönüş yapamayabiliyoruz! Bu form sizi Tenkap hizmetiyle memnun edip edemeyeceğimize dair bize yol gösterecek ilk adım olacaktır.

Sizden soruların hepsini özgün bir şekilde cevaplamanızı rica ediyoruz. Sorularımıza verdiğiniz cevaplarda doğru veya yanlış yoktur.

Bize sunduğunuz bilgiler Tenkap güvencesi ile kurucumuz Yunus Sezener tarafından gizliliğinize saygı duyularak işlenecektir. Form ile toplanan bu bilgileriniz size en uygun hizmeti sunabilmek amacı ile tarafınızca ve rızanız ile cevapladığınız bilgiler nezdinde işlenecektir. Soru/soruları cevaplamamanız halinde herhangi bir bilgi sistemimize kayıt edilmeyecektir. Bu formda beyan ettiğiniz bilgilerinizi bu sitede adı geçen ekimiz dışında kimse ile paylaşmıyoruz! Bilgilerinizle ilgili daha fazla bilgi almak için [email protected] adresine e-posta atarak her zaman bizle iletişime geçebilirsiniz.